Informuojame, kad 2019 m. rugsėjo mėn. 3 – 13 dienomis mokinių pavežėjimas geltonuoju autobusu bus organizuojamas į gimnaziją ir iš jos pagal 2018 – 2019 (praeitų) mokslo metų patvirtintus maršrutus.

Reisai baltuoju mokykliniu autobusiuku laikinai nebus vykdomi dėl to, kad baltas autobusiukas nėra tinkamas eksploatuoti. Naujas autobusiukas turi būti gautas rugsėjo pirmomis dienomis.

2019 m. rugsėjo mėn. 13 dienos bus koreguojami mokyklinio autobuso maršrutai ir pavežamų mokinių sąrašai, atsižvelgiant į naujai gautus prašymus.

Primename, kad pirmų klasių ir naujai atvykusių mokinių tėvai dėl pavežėjimo geltonuoju autobusiuku gali pateikti prašymus iki 2019-09-06 dienos 1.27 kab.

Tėvams informacija bus teikiama Mano dienynas pranešimuose.

Administracija