2019 m. Riešės gimnazija dalyvavo Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamoje akcijoje Pertrauka tyloje“, skirtoje paminėti Tarptautinė triukšmo suvokimo dieną.

2019 m. gegužės 31 d. Alytaus r. Butrimonių gimnazijoje vyko jubiliejinė, V-oji Respublikinė sporto ir meno šventė „Adamkiada”. Riešės gimnazijos „Adamkiados garbės” nominantu paskelbtas IIIa gimnazijos klasės mokinys Erikas Golubovskis, kuris yra daugkartinis Lietuvos ir Europos pankrationo čempionas, pasaulio kadetų vicečempionas. Dalyviai varžėsi 60 m bėgimo rungtyje, šuolyje į tolį iš vietos, estafečių bėgime 3x100 m ir futbolo turnyre 3x3, taip pat protmūšyje. Riešės gimnazijos mokinė Ugnė Remeikaitė 60 m bėgime užėmė 3-ąją vietą. Šuolyje į tolį iš vietos Rugilė Viltrakytė laimėjo 2-ąją vietą, o Ervinas Kreivys tarp berniukų buvo 1-as. Futbolo turnyre Riešės gimnazijos komanda, kurią sudarė Medeinė Ugnė Blinstrubaitė, Rapolas Razmus ir Herkus Cicėnas užėmė 3-ąją vietą. Protmūšyje Erikas Tarvydas ir Rytis Valatka laimėjo 3-ąją vietą. Bendroje įskaitoje Riešės gimnazija tarp visų dalyvių užėmė 2-ąją vietą.  Džiaugiamės rezultatais ir sveikiname nugalėtojus!

2019 m. tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“:
7d klasės mokinė Kazlauskaitė Rugilė Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė I vietą,
5b klasės mokinė Zamalytė Elena Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė II vietą,
8a klasės mokinė Paulavičiūtė Meda Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė II vietą,
IIIb klasės mokinys Rimšelis Edvardas Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė II vietą,
5d klasės mokinė Linkevičiūtė Viktorija Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė IV vietą,
6c klasės mokinys Vaitkevičius Jonas Apolinaras Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė IV vietą,
8a klasės mokinys Kuzma Lukas Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė VI vietą,
5d klasės mokinys Bražiūnas Dovydas Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė V vietą,
7b klasės mokinys Povilaika Šarūnas Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė V vietą,
6c klasės mokinys Kukenys Julius Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė VI vietą,
Ib klasės mokinys Ablačinskas Liudas Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė VI vietą,
5a klasės mokinys Mikalauskas Tomas Vidmantas Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė VII vietą,
Ib klasės mokinė Burneikaitė Liepa Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė VII vietą,
6c klasės mokinė Bieliauskaitė Austėja Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė X vietą.

2019 m. gegužės 11-12 d. Riešės gimnazijos gatvės šokių kolektyvai dalyvavo 10-ose Tarptautinėse šokių varžybose ir užėmė 3 vietą.

2019  m. kovo 22 d.  Riešės gimnazijos tautinių šokių kolektyvo „Sūkurėlis“ jaunučių grupė dalyvavo Šv. Kristoforo progimnazijoje vykusiame Tarptautiniame šokių festivalyje „Šokim, šokim, nesustokim 2019“. Festivalyje dalyvavo šokių kolektyvai iš Lietuvos miestų ir Baltarusijos Respublikos Minsko miesto. Mūsų šokėjai gavo „Spalvingiausio ir žaismingiausio kolektyvo“ nominaciją.

Surengta jau antroji tęstinė Tarptautinė paroda – konkursas „ Laiškai iš praeities – tautinės juostos“. Skelbiame konkurso laureatus, kuriuos išrinko  komisija.

Akvilė Parfirjeva Juodšilių "Šilo" gimnazija , Vilniaus raj. mokytoja Asta Kanavinienė
Justyna Volodkovič Juodšilių "Šilo" gimnazija , Vilniaus raj. mokytoja Asta Kanavinienė
Gabrielė Čepulytė Ignalinos raj.Vidiškių gimnazijos Mielagėnų skyrius, mokytoja Rožė Bielinienė
Matas Pockevičius Riešės gimnazija , mokytoja Ilona Mecelienė
Kostas Vaicekauskas, Riešės gimnazija, mokytoja Agnė Narkevičienė
Pijus Skebas, Kipras Skebas, Edvinas Šakalys, Karolis Žilionis, Eitminiškių gimnazija, mokytoja Aušra Razgūnienė
1a klasės grupinis darbas, Riešės gimnazija , mokytoja Laura Muliarčikienė
Oleg Lavruščik, Pelesos vidurinė mokykla lietuvių mokomąja kalba. Baltarusija. Mokytoja Justina Kasporskaja
Ieva Radžvilaitė Šiaulių raj. Bubių mokykla, mokytoja Raimonda Valančienė
Laurynas Dzvinelis Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija, mokytoja Edita Dzvinelienė
Adrija Vitkauskaitė , Kauno "Ryto" pradinė mokykla , mokytoja Odeta Černiauskienė
Luiza Vorošilova Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla, mokytoja Sonata Kiseliauskienė.

Kviečiame laureatus 2019 m. kovo 20 d. 12 val. į iškilmingą apdovanojimą.

2019 m. sausio 26 d. Lietuvos parodų rūmuose LITEXPO vyko nacionalinis geografijos žinių konkursas „Adventure 2019“. Puikiai savo žinias parodė ir geriausiai tarp 6 klasių mokinių pasirodė 6b klasės mokinys Vilius Bagušauskas, kuris buvo apdovanotas atminimo medaliu ir kelione.

Riešės gimnazijos mokiniai apdovanoti diplomais pasirašytais Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės už tai, kad geriausiai atliko 2018 m. Nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurso užduotis: 8a klasės mokinys Domantas Vaitkus Riešės gimnazijos 8 klasės mokinių tarpe, Ib gimnazijos klasės mokinys – Liudas Ablačinskas Riešės gimnazijos I klasės mokinių tarpe, IIa gimnazijos klasės mokinys Erikas Tarvydas Riešės gimnazijos II klasės mokinių tarpe.

2018 m. gimnazijos šokių kolektyvas ir ansamblis dalyvavo Juodžilių „Šilo“ gimnazijos organizuojamame Vilniaus rajono lietuviškų mokyklų mokinių meno šventėje „Vilniaus jovarai – 10“, skirtoje atkurtos Lietuvos valstybės 100-mečiui ir „Vilniaus jovaru“ dešimtmečiui.

2018 m. balandžio – gegužės mėn. IIa gimnazijos klasės mokinė Lukrecija Kociūtė dalyvavo projekte „Lyderystės akademija“ ir išklausė Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto, Vilniaus universiteto  Verslo mokyklos, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto lyderystės, verslo, teisės, politikos bei medicinos mokslų paskaitų ciklą.