2019 m. sausio 26 d. Lietuvos parodų rūmuose LITEXPO vyko nacionalinis geografijos žinių konkursas „Adventure 2019“. Puikiai savo žinias parodė ir geriausiai tarp 6 klasių mokinių pasirodė 6b klasės mokinys Vilius Bagušauskas, kuris buvo apdovanotas atminimo medaliu ir kelione.

Riešės gimnazijos mokiniai apdovanoti diplomais pasirašytais Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės už tai, kad geriausiai atliko 2018 m. Nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurso užduotis: 8a klasės mokinys Domantas Vaitkus Riešės gimnazijos 8 klasės mokinių tarpe, Ib gimnazijos klasės mokinys – Liudas Ablačinskas Riešės gimnazijos I klasės mokinių tarpe, IIa gimnazijos klasės mokinys Erikas Tarvydas Riešės gimnazijos II klasės mokinių tarpe.

2018 m. gimnazijos šokių kolektyvas ir ansamblis dalyvavo Juodžilių „Šilo“ gimnazijos organizuojamame Vilniaus rajono lietuviškų mokyklų mokinių meno šventėje „Vilniaus jovarai – 10“, skirtoje atkurtos Lietuvos valstybės 100-mečiui ir „Vilniaus jovaru“ dešimtmečiui.

2018 m. balandžio – gegužės mėn. IIa gimnazijos klasės mokinė Lukrecija Kociūtė dalyvavo projekte „Lyderystės akademija“ ir išklausė Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto, Vilniaus universiteto  Verslo mokyklos, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto lyderystės, verslo, teisės, politikos bei medicinos mokslų paskaitų ciklą.

2018 m. birželio 5 d. Alytaus r. Butrimonių gimnazijoje įvyko IV-oji Respublikinė sporto ir meno šventė „Adamkiada 2018”. Estafetės 3x100 m rungtyje Riešės gimnazijos komanda, kurią sudarė Gintarė Balčiūtė, Erikas Golubovskis ir Justinas Jurša, užėmė 1-ąją vietą. Bendroje įskaitoje Riešės gimnazija tarp 24 mokyklų  užėmė 2-ąją vietą.

2018 m. birželio 5 d. IV Respublikinėje sporto ir meno šventėje „Adamkiada“ IV gimnazijos klasės mokinei Gabrielei Gutparakytei buvo įteiktas sertifikatas, kuriame pažymima, kad mokinei suteiktas „Adamkiados garbės“ nominanto vardas už gerus mokslo, sporto, meno pasiekimus bei aktyvų dalyvavimą neformaliojo švietimo veikloje.

Riešės gimnazijos ir Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus mokiniai 2018 m. nuo balandžio 23 d. iki  balandžio 27 d. dalyvavo akcijoje „Pertrauka tyloje“.

2018 m. gegužės 31 d. Kaune vyko  baigiamoji Respublikinio mokinių kūrybinių darbų konkurso „Fizikos bandymai aplink mus – 2018“  konferencija. 9-ų klasių Video sekcijoje Ia gimnazijos klasės mokinė Marija Miliūtė užėmė II-ą vietą, 11-12 klasių Video sekcijoje  IIIa gimnazijos klasės mokinys Karolis Milius užėmė I-ą vietą.

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamame vertimų ir iliustracijų  projekte „Tavo žvilgsnis“ už labai gerai atliktą vertimą iš anglų kalbos diplomais apdovanoti:
5b klasės mokinė Austėja Mušeikytė,
5c klasės mokinys Julius Kukenys,
6c klasės mokinė Urtė Marija Valkerytė,
8b klasės mokinė Liepa Burneikaitė,
8b klasės mokinė Vasarė Gerasimavičiūtė.

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamame vertimų ir iliustracijų  projekte „Tavo žvilgsnis“ už labai gerai atliktą vertimą iš vokiečių kalbos diplomais apdovanoti:
7c klasės mokinė Agota Raudytė,
8a klasės mokinė Karolina Žiedelytė.