60 m bėgime merginų grupėje 8a klasės mokinė Violeta Šlempo laimėjo I-ąją vietą.
60 m bėgime berniukų grupėje  7b klasės mokinys Titas Milašius laimėjo I-ąją vietą. Šuolio į tolį varžybose mergaičių grupėje  IIIa gimnazinės klasės mokinė Rusnė Petrauskaitė laimėjo I-ąją vietą.
Šuolio į tolį varžybose berniukų grupėje IIa klasės mokinys Jonas Kalis užėmė II-ąją vietą.
Estafetiniame bėgime 3x100 m Riešės gimnazijos komanda (Violeta Šlempo (8a), Titas Milašius(7b) ir Maksim Bolotin (IIIb)) užėmė II-ąją vietą.
Komandinėje baudų ir tritaškių metimų į krepšį rungtyje IIIa gimnazinės klasės mokinė Rusnė Petrauskaitė ir IIa gimnazinės klasės mokinys Jonas Kalis laimėjo II-ąją vietą. Suskaičiavus visus taškus, Riešės gimnazijos komanda tarp 16-os dalyvavusių mokyklų iškovojo I-ąją vietą.