2019 m. liepos 15 d. gimnazijoje vyko Brandos atestatų įteikimo šventė. Abiturientams sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė, pavaduotoja ugdymui Irina Gaidamovič, gimnazijos klasių ugdymą organizuojančio skyriaus vedėja  Inga Saplinskienė. Dvyliktokus sveikino klasių auklėtojai Tomas Jakubickis ir Dalia Dabulskienė. Padėkos žodį mokytojams, tėveliams  tarė IV-os gimnazijos klasės  mokiniai. Sėkmės Jums Jūsų kelyje, abiturientai!

 

 

2019 m. birželio 17-19 dienomis IIa klasės mokiniai, jaunieji paramedikai- Ugnė Remeikaitė, Livija Muraškaitė, Erikas Tarvydas ir Deividas Zakševski, Jonavos rajone esančioje sodyboje varžėsi Maltos ordino pagalbos tarnybos varžybose. Mokiniai dar tik vienerius metus yra mokomi skubios pagalbos specialisto Mindaugo Kliuko, tačiau iš dešimties stiprių komandų, tik vieno taško persvara atsiliko nuo komandos užėmusios trečią vietą, ir varžybose liko ketvirti. Mūsų gimnazistai, Vaidoto mechanizuoto pėstininkų bataliono rengiamoje kliūčių ruožo rungtyje, dirbdami komandoje parodė savo vikrumą  ir pralenkę visus devynis varžovus, užėmė pirmąją vietą. Mokiniai visas tris dienas atliko paskirtas užduotis ir net naktį varžėsi vykdydami gelbėjimo operacijas. Šios trys dienos buvo labai produktyvios. Mes galime jaustis saugiau, žinodami, kad mūsų gimnazijoje yra žmonių, kurie gali suteikti skubią pagalbą.
 
Stovyklos akimirkos – nuotraukose ir vaizdo klipe.
Maltos ordino pagalbos tarnybos organizuota jaunųjų mokyklos paramedikų stovykla - https://www.youtube.com/watch?v=umJInV01q4s&feature=youtu.be

IIa kl. mokinė Livija Muraškaitė

 

Nuotraukos Karolio Miliaus ir Alvydo Klečkausko

2019 m. birželio 3 d. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijoje  vyko draugiškos tinklinio varžybos tarp šeimininkų ir Riešės gimnazijos komandų.
Vaikinų varžybose šeiminikų komandos tinklininkai buvo pranašesni prieš Riešės gimnazistus, ir šventė pergalę rezultatu 3-2.
Merginų varžybose mūsų tinklininkės buvo stipresnės už Maišiagalos mišrią (merginų ir vaikinų) tinklinio komandą, laimėjo 2-1.

2019 m. birželio 3 d. gimnazijos pradinukai paminėjo Vaikų  gynimo dieną. Visi pasipuošę mėlynai, baltai šoko masinį šokį, užtvindė mokyklos kiemą lengvais muilo burbulais. Vaikus pasveikino gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė, „Magrės baldai" dovanojo didelių muilo burbulų - ačiū Jiems. Renginį organizavo Agnė Narkevičienė ir Ilona Mecelienė.

2019 m. gegužės 31 d. Alytaus r. Butrimonių gimnazijoje vyko jubiliejinė, V-oji Respublikinė sporto ir meno šventė „Adamkiada”, kurioje dalyvavo mokiniai iš 19 mokyklų ir gimnazijų. Šventės metu buvo paskelbti ir apdovanoti „Adamkiados garbės” nominantai – tai aktyvūs, siekiantys gerų mokslo, sporto, meno rezultatų mokiniai. Riešės gimnazijos „Adamkiados garbės” nominantu paskelbtas IIIA gimnazijos klasės mokinys Erikas Golubovskis, kuris yra daugkartinis Lietuvos ir Europos pankrationo čempionas, pasaulio kadetų vicečempionas. Dalyviai varžėsi 60 m bėgimo rungtyje, šuolyje į tolį iš vietos, estafečių bėgime 3x100 m ir futbolo turnyre 3x3, taip pat protmūšyje. Riešės gimnazijos mokinė Ugnė Remeikaitė 60 m bėgime užėmė 3-ąją vietą. Šuolyje į tolį iš vietos Rugilė Viltrakytė laimėjo 2-ąją vietą, o Ervinas Kreivys tarp berniukų buvo 1-as. Futbolo turnyre Riešės gimnazijos komanda, kurią sudarė Medeinė Ugnė Blinstrubaitė, Rapolas Razmus ir Herkus Cicėnas užėmė 3-ąją vietą. Protmūšyje Erikas Tarvydas ir Rytis Valatka laimėjo 3-ąją vietą. Bendroje įskaitoje Riešės gimnazija tarp visų dalyvių užėmė 2-ąją vietą.  Džiaugiamės rezultatais ir sveikiname nugalėtojus!

2019 m. gegužės 22 d. Riešės gimnazijos sporto aikštynas ir vėlei pasipuošė spalvingu ir linksmu, tradiciniu mūsų gimnazijoje tapusiu sporto renginiu  – „Futboliukas renka draugus“. Šiais metais šis smagus renginys organizuojamas jau penktą kartą. Į šventę atvyko ištikimi draugai iš Turgelių Aistuvos gimnazijos, Juodšilių  „Šilo“ gimnazijos, Buivydiškių pagrindinės mokyklos Sudervės pradinio ugdymo skyriaus, Eitminiškių gimnazijos Ažulaukės pradinio ugdymo skyriaus ir be abejo Riešės gimnazijos ir Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai.
Linksmąjį Futboliuką, švenčiantį savo penktąjį gimtadienį ir jo svečius bei draugus pasveikino ir sportinės sėkmės palinkėjo gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė,  Lietuvos futbolo federacijos atstovai. Jaunuosius sportininkus pasveikino ir jiems teisėjavo garsus šalies futbolininkas Audrius Veikutis. Jam, kaip ir  kasmet, buvo nelengva išskirti gabiausius – tad medaliais ir suvenyrais buvo apdovanoti visi.

Riešės gimnazija dalyvavo Lietuvos Respublikos  užsienio reikalų ministerijos organizuojamame projekte „Atgal į mokyklą“.  2019 m. gegužės 17 d. gimnazijoje lankėsi ir paskaitą apie Europos Sąjungos ir Lietuvos veiklą skaitė diplomatas Marijus Gudynas.

2019 m. gegužės 15 d. mūsų gimnazijoje  vyko „Riešės gimnazijos taurės" tinklinio turnyras. Berniukų ir mergaičių grupėse varžėsi tinklininkai iš Paberžės „Verdenės”, Ukmergės Antano Smetonos ir Riešės gimnazijų. Mūsų gimnazijos vaikinai po rimtos kovos užėmė trečiąją vietą, o itin aukštą meistriškumą demonstruojančios merginos laimėjo pirmąją vietą. Varžybų dalyvius sveikino gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė ir Riešės bendruomenės pirmininkas Artūras Želnys. Visos komandos apdovanotos taurėmis, visi žaidėjai – medaliais, o geriausi komandų žaidėjai – statulėlėmis.