2019 m. kovo 4 d., Lietuvos Respublikos Seime atidaryta Riešės gimnazijos organizuota tarptautinė paroda „Laiškai iš praeities – verpstės“. Parodą atvėrė Seimo narys Žygimantas Pavilionis.
Verpstė yra tapusi lietuviškosios taikomosios dailės pavyzdžiu, o lietuvių tautinės juostos susieja tvirčiausiomis gijomis visas kartas. Pažinti jas ir branginti – mūsų pareiga.
Riešės gimnazijoje 2018 m. vasario mėn. buvo surengta tarptautinė paroda-konkursas „Laiškai iš praeities – verpstės“. Prieš surengiant parodą buvo galvojama, koks tautodailės simbolis galėtų reprezentuoti mūsų šalį, koks mokinių darbas leistų pirma jiems patiems prisiliesti prie lietuvių tautodailės, susipažinti su galbūt jau užmiršta mūsų protėvių buitimi ir leistų laisvai improvizuoti, taikyti įvairią techniką, pajusti kūrybinę laisvę. Tikslas – leisti sudalyvauti konkurse ne tik Lietuvoje gyvenantiems lietuviams, bet po pasaulį išsibarsčiusiems mūsų tautiečiams.
Tarptautinėje parodoje dalyvavo Belgijos, Lenkijos, Baltarusijos lietuviškų mokyklų mokiniai. Iš viso konkursui buvo pateikti 78 darbai. Išrinkta 20 darbų laureatų.
Džiugu, kad tai tęstinė paroda. Šiais metais surengta Tarptautinė paroda – konkursas „Laiškai iš praeities – tautinės juostos“. Juostos – vienos iš seniausių lietuvių liaudies audinių.
Parodoje naudojama  labai įvairi technika ir atskleistos mokinių kūrybinės galios. Išdailinta verpstė, tautinė juosta rodo ne tik mūsų protėvių sugebėjimus ir estetinius poreikius, bet ir atskleidžia jų dvasinį gyvenimą, pasaulėvaizdį, tikėjimą.
Paroda „Laiškai iš praeities – verpstės“ Seimo II rūmų Jungiamojoje galerijoje eksponuojama kovo 1–15 d. Parodos organizatorės Riešės gimnazijos pradinių klasių mokytojos: Laura Muliarčikienė, Agnė Narkevičienė, Ilona Mecelienė.

2019 m. kovo 1 d. Riešės gimnazijos tautinių šokių kolektyvo „Sūkurėlis“ merginos dalyvavo Vilniaus  m. teatralizuotoje Šv. Kazimiero mugės atidarymo ceremonijoje ir teatralizuotoje eisenoje.

2019 m. kovo 1 d. gimnazijoje vyko Regioninių mokyklų matematikos olimpiados II turas 5-12 klasių mokiniams. Olimpiadoje  dalyvavo mokiniai iš Juodšilių „Šilo“,  Turgelių „Aistuvos“, Eitminiškių, Lavoriškių, Šalčininkų Lietuvos Tūkstantmečio ir Riešės gimnazijų: Buivydiškių pagrindinės mokyklos. Mokiniai sprendė užduotis, kurios buvo suskirstytos pagal  amžiaus grupes: 5-6, 7-8, 9-10 ir 11-12 klasėms. Kol matematikos mokytojai tikrino mokinių sprendimus, mokiniai  svečiavosi Kaziuko mugėje. Vėliau gimnazijos aktų salėje vyko Regioninių mokyklų matematikos olimpiados nugalėtojų apdovanojimas.

2019 m. vasario 28 d. įvyko draugiškos tinklinio varžybos Juodšilių „Šilo“ gimnazijoje. Žaidimas ėjosi sklandžiai, mūsų merginos rezultatu 3-2 įveikė Juodšilių „Šilo“ merginas, o vaikinai rezultatu 2-0 laimėjo prieš Juodšilių „Šilo” gimnazijos antrąją komandą ir 2-1, prieš šeimininkų pirmąją komandą.

2019 m. vasario 15 d. Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos ir Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuose  mokiniai,  ugdytiniai ir pedagogai  susirinko  į Lietuvos gimtadienio šventę. O į ją  „keliavo“ iš senųjų šalies sostinių. Kiekviena grupė pasirinkusi miestą ir susikūrusi savo transporto priemonę, su didžiuliu istorinių žinių, tautosakos kūrinių bagažu keliavo vieni pas kitus. Bendraudami dar daugiau sužinojo apie savo šalį, pasidžiaugė vieni kitų kūrybiniais darbais. O kelionės pabaigoje – vasario 15d. visi  „atvyko“ į Vilnių. Iškilmingai sugiedoję tautinę giesmę, šoko, dainavo ir smagiai vaišinosi.

2019 m. vasario 14 d.  III-ių ir IV-ų gimnazijos klasių mokiniai, bendruomenės narai, svečiai  dalyvavo profesoriaus Liudo Mažylio atviroje paskaitoje apie Vasario 16-osios akto paieškas, atrasto dokumento reikšmę prieš 100 metų ir šiandien. Sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Regioninių mokyklų skyriaus vedėjas Jonas Vasiliauskas. Šokiais ir dainomis paskaitos dalyvius sveikino priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai, 3-ių klasių „Muzikinės raiškos“  bei  „Choro“ būrelių nariai.

2019 m. vasario 14 d. istorijos viktorinoje „Ką žinau apie Lietuvos istoriją?“ varžėsi 5 a, 6 b ir 6 c klasių komandos. Mokiniai atliko protų mūšio užduotis, atsakinėjo į klausimus apie žymiausias Lietuvos istorijos asmenybes, sprendė kryžiažodį, sudėliojo ir apibūdino žymiausius architektūrinius statinius. Visos komandos pasirodė puikiai, daugiausiai taškų surinko ir viktorinos nugalėtojais tapo 6 b klasės mokiniai.

2019 m. vasario 12 d. gimnazijos aktų salėje vyko 5-8 klasių, I-IV gimnazijos klasių mokinių, gamtos, matematikos ir geografijos olimpiadų nugalėtojų, apdovanojimai. Mokiniams buvo įteikti diplomai.

2019 m. vasario 8 d.  gimnazijoje vyko Šimtadienio šventė. Šia proga abiturientus sveikino gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irina Gaidamovič, klasės auklėtojai Tomas Jakubickis ir Dalia Dabulskienė, pradinių klasių mokytojos Ilona Mecelienė ir Valerija Strazdienė. Vienuoliktokai priminė dvyliktokams jų gražias mokyklines akimirkas, linkėjo sėkmės egzaminuose.

2019 m. vasario 7 d. gimnazijoje vyko kasmetinis pradinukų renginys  „Beždžioniukų diskoteka 2019“. Atnešantis be galo daug džiaugsmo tiek mokiniams, tiek tėvams, mokytojams. Pasak komisijos narių, visi pasirodymai buvo puikūs, tad sunku buvo išrinkti geriausius iš 16-kos pasirodymų. Skambėjo populiariausi lietuviškos estrados atlikėjai ir grupės. Skirtos I, II, III vietos bei žiūrovų  ir mokytojų simpatijų nominacijos. Visi dalyviai apdovanoti padėkomis, diplomais, saldžiaisiais prizais.