2019 m.  sausio 13-ąją Riešės gimnazija dalyvavo akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“, skirtoje Laisvės gynėjų dienai.  8.00 val. uždegėme atminimo žvakeles, pirmos pamokos metu vyko diskusijos ir filmų, skirtų sausio įvykiams atminti, peržiūros. Taip pat, mokyklos bendruomenė prisijungė prie akcijos „Prisimenu, kodėl esame laisvi“- segėjome Neužmirštuolės simbolį.

2019m. gruodžio 13 d. 6d ir 7c klasių mokiniai su anglų kalbos mokytojomis Daina Norkuviene, Sigita Grinaveckiene ir istorijos mokytoja Jūrate Leleivaite lankėsi JAV ambasadoje,  Amerikos centre, kur susipažino su amerikiečių švenčių istorija ir tradicijomis.  Pamoką anglų kalba pravedė Strategijų skyriaus vadovė Catherine Cullinan, kuri  atsakė į mokinius dominančius klausimus. Mokiniai taip pat turėjo galimybę susipažinti su Amerikos centro literatūra, pažaisti įvairius stalo žaidimus ir taip patobulinti anglų kalbos žinias.

2020 m. sausio 11 dieną vyko XXIX tarptautinis pagarbos bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“, skirtas Sausio 13–osios aukoms atminti. Jame dalyvavo ir Riešės gimnazijos atstovai.

2019 gruodžio 19 dieną Riešės gimnazijoje vyko jau tradicine švente tapusi „Advento popietė“, kurioje apsilankė ir visą bendruomenę palaimino Riešės klebonas monsinjoras Edvardas Rudzikas.

Tikybos mokytojų kuruojami vyresniųjų ir gimnazijos klasių mokiniai pristatė Antoine de Saint-Exupery Mažojo Princo improvizaciją „Nupiešk man avelę“ ir priminė, kad - „Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis.“ Scenografiją rengė Gintarė Balčiūtė IVa kl.  gimnazistė. Popietės metu pasirodė ir choreografijos mokytojos paruošti pradinukai, kurių  Varpelių šokis nuteikė džiugiai ir šventiškai. O muzikos mokytojų vadovaujami  pradinių ir vyresniųjų klasių mokiniai kalėdinėmis giesmėmis sukūrė pakylėtą nuotaiką ir kvietė vėl patikėti gimstančiu stebuklu. Mokiniai taip pat skambino pianinu, grojo fleita, rodė šokių kompozicijas.

Šventę stebėjo gimnazijos bendruomenės nariai, Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono mokyklų, dalyvavusių parodoje – konkurse „Pats gaminu prakartėlę“, dalyviai. Šios popietės metu buvo apdovanoti konkurso „Pats gaminu prakartėlę“ dalyviai ir paskelbtas parodos „Pats gaminu prakartėlę“ atidarymas.

2019 metų gruodžio 19 dieną vyko Kalėdinės tinklinio varžybos.
Dalyvavo I-IV klasių vaikinų ir merginų komandos.

2019  - 12 - 17 d. gimnazijoje vyko anglų kalbos raiškiojo skaitymo konkursas pradinukams – 3 klasių mokiniams, kurį organizavo anglų kalbos vyr. mokytojos Živilė Gerasimavičienė ir Edita Tomašunaitė. Žiema ir Kalėdos  - tokios konkurso temos. Čia mokiniai ne tik pademonstravo, kaip gražiai ir raiškiai geba vartoti užsienio kalbą, bet ir sukūrė puikią šventinę nuotaiką dainuodami kalėdines daineles ir dalyvaudami viktorinoje Kalėdų tema. Šauniai pasirodė ir konkurso vedėjos, kurioms vesti anglų kalba tokį renginį buvo nemažas iššūkis, tačiau mergaitės puikiai susidorojo! Visi vaikai buvo įvertinti ir apdovanoti diplomais ir padėkomis bei saldžiais kalėdiniais prizais.

Riešės gimnazijoje 2019 12 16 organizuota muzikinė-kūrybinė popietė  Vilniaus regiono mokyklų mokiniams patiriantiems įtraukties mokytis sunkumų.
Jau atvykę į šventinį renginį mokiniai išvydo savo piešiniuose įžiebtus žibintus. Netrukus į sceną buvo pakviesti gabūs muzikai mokiniai, kurie dovanojo muzikines akimirkas ir kvietė atpažinti muzikos instrumentus. Šventės dalyvius vienijo draugiškumo ir tolerancijos, pagarbos jausmas šalia esančiam.
Muzikinės - kūrybinės popietės simbolinius žibintus piešiniais ir muzikos garsais įžiebė Riešės gimnazijos ir Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos ugdytiniai.

2019 m. gruodžio 11 d. gimnazijoje vyko, jau tradicija tapusi,  „Išsipildymo akcija“, kurią organizavo gimnazijos mokytojai ir mokiniai. Renginio metu dainavo, šoko, grojo bei savo kūryba dalinosi Riešės gimnazijos mokiniai. 2a ir 2b klasių mokiniai pristatė Indros Mažuikaitės operėlę pagal Martyno Vainilaičio poemėlę „Ežio namas“, kurioje vaizdžiai apsakoma šeimos, namų svarba, pagarba tėvams, draugystė, atjauta, tėvų šiluma, meilė ir gerumas.
Akcijos dalyvių atneštos dovanėlės  išdalintos ugdytiniams ir mokiniams, kuriems to labiausiai reikia...

Nuoširdžiai dėkojame visiems.

2019-12-05 kompozitorius multiinstrumentalistas Saulius Petreikis į Riešės gimnaziją atvyko su unikalia, daugiau nei 30 -ties muzikos instrumentų, kolekcija. 8c, 7c ir 6b klasių mokiniai gyvai ir nuoširdžiai buvo supažindinti su unikaliu Lietuvos muzikiniu paveldu. Svečias surengė teatralizuotą muzikinį pasirodymą, kuriame apjungė interaktyvius pasakojimus, tradicinį muzikos skambesį ir šiuolaikines improvizacijas.

Gruodžio 2 d. meninio ugdymo vyr. pedagogė Jurgita Stasiūnienė, pradinio ugdymo vyr. mokytoja Agnė Narkevičienė ir pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Laura Muliarčikienė Riešės gimnazijoje organizavo konferenciją „Raktas į paslaptingus muzikos namus“, skirtą Vilniaus miesto ir rajono muzikos, pradinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams.
Į svečius atvyko kompozitorė Indra Mažuikaitė, kuri Vilniaus miesto ir rajono muzikos, pradinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams pristatė vokalines pratybas ne tik naudingai, bet ir žaismingai.