Riešės gimnazijos pradinukai bei priešmokyklinės grupės dalyvavo tarptautinėje, Aplinkos ministerijos organizuojamoje akcijoje „Europos atliekų mažinimo savaitė 2018“. Šiemet didžiausias dėmesys buvo skiriamas kovai su augančia aplinkos tarša vienkartinio plastiko gaminiams. Visą savaitę mokiniai atliko įvairias veiklas. Jau nuo pirmadienio raginome visus prisidėti prie aplinkos tausojimo plastikiniais maišeliais užrašydami ant tvoros šūkį „RŪŠIUOK! STOP PLASTIKUI!!!“ Žiūrėjo ir aptarė Edpuzzle programėlėje paruoštą animacinį filmą „Vėžliuko Semio nuotykiai“, kuris visiems suprantamais, neįkyriais ir žaismingais metodais atkreipia dėmesį į klimato pasikeitimus, vandenynų užterštumą, sparčiai besikeičiančią gamtą. Baigiamasis renginys „Demonstruok ir rūšiuok!“  parodė kiek išradingumo, fantazijos, kūrybiškumo ir drąsos turi mokiniai, kurie sukūrė kostiumus iš antrinių žaliavų ir nulipę nuo scenos juos išrūšiavo. Tikimės, kad meilė gamtai nesibaigs šios savaitės renginiais ir būsime sąmoningi, socialiai atsakingi piliečiai nuolat.

2018 m. lapkričio 22 d. Riešės  gimnazijos ketvirtokų komanda dalyvavo ES projekto  „Modernios technologijos švietimui“ Buivydiškių pagrindinės mokyklos organizuotame renginyje „Gyvenamosios vietos pažinimas naudojant QR Code. Sudervė“. Mokiniai puikiai susidorojo su programavimo užduotimis, naudodami QR Code programėlę susipažino su Sudervės apylinkėse esančiais lankytinais objektais. Smagu bendrauti, bendradarbiauti ir dalintis patirtimi su projekto partneriais.

2018 m. lapkričio 19 d. Riešės gimnazijoje svečiavosi Lietuvos kariuomenės atstovas viršila Eimantas Tamulynas. Paskaitos-diskusijos metu su III-ių gimnazijos klasių mokiniais buvo kalbama apie Lietuvos kariuomenę, tarnybos kariuomenėje  perspektyvas ir tobulėjimo galimybes. Gimnazistai taip pat  buvo supažindinti su kario savanorio tarnybos bei mokslo karo akademijoje ypatumais.

2018 m. lapkričio 14 d. Riešės gimnazijoje įvyko dainos festivalis „Skambantys lašiukai-2018“.
Festivalyje dalyvavo Vilniaus miesto ir rajono  ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo dainorėliai iš Eitminiškių gimnazijos, Rudaminos vaikų lopšelio - darželio „Ąžuoliukas“, Vilniaus Vaduvos darželio - mokyklos, Vilniaus  „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos, Karalienės Mortos mokyklos, Buivydiškių pagrindinės mokyklos, Sudervės skyriaus auklėtiniai, Riešės gimnazijos ugdytiniai ir Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro atstovai.
Klausydami pasakos apie lašelio Kasparo nuotykius keliaujant į žemę, šaunūs mažieji dainininkai  išraiškingai ir žaismingai dovanojo dainas rudenėliui ir skambančiam lietučiui. Festivalį vainikavo bendra  dainelė „Lietaus išdaigos“ ir  Riešės gimnazijos mokinių savivaldos staigmena mažiesiems dalyviams - kolektyvinio šokio mokymas.

2018 m. lapkričio 15 d. Emilijos Pliaterytės atminimo draugijos projekto „Mūsų paveldas: Vilniaus rajonas“ vadovas Vygintas Miliūnas 5-6 klasių mokiniams pristatė Vilniaus rajono kultūrinio ir gamtinio paveldo objektus. Lektorius atsakė į visus mokiniams rūpimus klausimus.

2018 m. lapkričio 6 d. Riešės gimnazija ir Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyrius kvepėjo pyragais. Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie visuotinės iniciatyvos „Pyragų diena”, kartu mes surinkome 1081,03 Eur.! Paaukoti pinigai bus pervesti į TV3 „Išsipildymo akcijos 2018" sąskaitą. AČIŪ už jūsų gerumą!

Subūrusi jau daugiau nei 10 000 vaikų visoje Lietuvoje, Šimtmečio programavimo valanda kartu su kūrybinių technologijų akademija bit&Byte atkeliavo ir pas Riešės gimnazijos mokinius. 2018 m. spalio 26 d. mokiniai  vieną pamoką praleido kalbėdami apie technologijų pasaulį, kitą pamoką sprendė  bit&Byte specialiai Lietuvos šimtmečiui sukurtas programavimo užduotis, susijusias su įsimintinais Lietuvos istorijos momentais. Mentoriai liko sužavėti mūsų gimnazijos mokiniais ir dėkojo už puikų komunikavimą ir dalyvavimą projekte.

2018 m. spalio 26 d. mūsų Riešės gimnazijoje lankėsi kikbokso Pasaulio  čempionas Sergejus Maslobojevas. Jis  džiaugėsi  sugebėjęs sudominti vaikus savo gyvenimo pasakojimu ir perduota pagrindine mintimi: kad ir kas ką besakytų, jie niekada nenustotų svajoti, o prie svajonių dar pridėtų žiupsnelį pastangų! Nes, svajonės + veiksmai = sėkmingas svajonės išsipildymas! To vaikams ir palinkėjo!

2018 m. spalio 23–26 dienomis Riešės gimnazijoje vyko Skaitovų konkursai. Pradinių klasių konkurso atidarymą pradėjo Muzikinės raiškos būrelio 1-4 klasių choro pasirodymas. Skaitovai sužavėjo klausytojus, įtaigiai perteikdami skaitomų kūrinių nuotaikas. Iš 1–4, 5–8 ir I–IV gimnazinių klasių mokinių būrio komisija atrinko geriausiai skaičiusius mokinius – laureatus. Laureatai buvo apdovanoti diplomais ir simbolinėmis dovanėlėmis. Kiti skaitovai už dalyvavimą konkurse gavo padėkos raštus. 4b klasės mokinei Lukrecijai Paulauskaitei ir 7c klasės mokinei Emilijai Laurynaitei komisijos nariai pasiūlė atstovauti mūsų gimnazijai Respublikiniame skaitovų konkurse, I–ame etape, kuris vyks lapkričio 10 d. Kauno Maironio lietuvių literatūros muziejuje. Kuo nuoširdžiausiai linkime sėkmės mūsų skaitovams!

2018 m. spalio 25 d. Riešės gimnazijos tautinių šokių kolektyvo „Sukūrėlis“ jaunimo ir jaunučių grupės dalyvavo šokių festivalyje „Draugų būryje“ Marijampolėje. Šiame festivalyje taip pat dalyvavo Raudondvario kultūros centro šokių kolektyvas „Vėjo malūnėlis“, Alytaus jaunimo centro šokių studija „Rūta“, Mažeikių choreografijos mokyklos vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studija „Kauškutis“, Jonavos J. Miščiukaitės meno mokyklos tautinės muzikos ir šokių ansamblis „Ratilėlis“, Kauno P. Mašioto pradinės mokyklos šokių kolektyvas „Trepsiukas“ ir šeimininkai –  Marijampolės meno mokyklos šokių studija „Javonėlis“. Visi kolektyvai Respublikiniame šokių festivalyje „Draugų Būryje“ pristatė savo programą, džiaugėsi kitų pasirodymais bei linksminosi draugų ir bendraminčių būryje.