2018 metų vasario 13 dieną Riešės gimnazijos ir Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos  skyriaus mokiniai ir ugdytiniai bei Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai šventė Užgavėnes. Žiemos išvarymo šventės metu, per ilgąją pertrauką, Riešės gimnazijos mokinių tarybos narės organizavo protų mūšį, kuriame visi klausimai buvo susiję su Užgavėnių šventimo tradicijomis, gavėnios laikotarpiu, taip pat Riešės gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniams smagūs užsiėmimai buvo organizuoti gimnazijos aktų salėje po kurių, priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai vaikščiojo pas vyresniuosius į klases, pasipuošę ir džiugindami vieni kitus pačių gamintomis kaukėmis. Gimnazijos kieme mokiniai ir ugdytiniai šoko ratelius, dainavo Užgavėnių dainas, vaišinosi blynais ir kitais gardumynais. Žiemą palydėjo Lašininio ir Kanapinio kova – virvės traukimu ir Morės deginimu.