2018 m. vasario 14 d. gimnazijoje vyko 1 – 4 klasių mokinių renginys „Beždžioniukų diskoteka“.  Renginio metu žiūrovus džiugino net aštuoniolika nuostabių pasirodymų. Smalsumą, intrigą bei smagią nuotaiką nuolat skatino bei palaikė po kiekvieno pasirodymo į  sceną išeinantys renginio vedėjai – ketvirtų klasių mokiniai.

Šiais metais vykęs „Beždžioniukų diskotekos“ renginys ypatingas. Tai buvo Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio paminėjimui skirta dovana. Mokiniai atliko dainas Lietuvai ir apie Lietuvą. Scenoje pasirodė pasipuošę tautine atributika, plačia šypsena ir puikia nuotaika. Jų pasirodymai buvo kupini meilės, pasididžiavimo ir pagarbos savo tėvynei. Didelė dalis dainų buvo gerai žinomos ir populiarios, todėl jas dainuojant smagiai pritarė visi renginio žiūrovai.
Pasibaigus renginiui visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais bei saldžiomis organizatorių dovanėlėmis. Tikimės, kad šis renginys įkvėps naujiems darbams, bendriems siekiams vardan gražesnės mūsų visų Lietuvos ateities.