2018 m. gegužės 14 d. Riešės gimnazijos sporto aikštynas vėl pasipuošė spalvingu ir linksmu priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniams skirtu renginiu -,,Futboliukas renka draugus“. Per ketverius metus šis linksmas ir sportiškas žaidimas sudomino ir pakvietė į savo būrį nemažai draugų. Džiaugiamės jau ne pirmus metus futboliuko žaisti atvykstančiais ištikimais bičiuliais iš Turgelių Aistuvos gimnazijos ir Riešės darželio. Prie kurių šiais metais prisijungė ir Juodšilių Šilo gimnazijos ugdytiniai.
Visus, tradicinio ir mėgstamo renginio ,, Futboliukas renka draugus“ dalyvius ir svečius, sutiko ir sportinės sėkmės palinkėjo gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė. Jauniesiems sportininkams teisėjavo garsūs šalies futbolininkai Tadas Gražiūnas ir Audrius Veikutis. Visus  pakerėjo gražus jaunųjų sportininkų žaidimas, tad,  kaip ir kasmet visi dalyviai buvo apdovanoti padėkų raštais, medaliais bei sportiniais suvenyrais.
Šventę vainikavo smagus vaikų pučiamų muilo kamuoliukų lenktynės, kurios linkėjo visiems gražios ir linksmos vasaros.