2018-2019 mokslo metų Rugsėjo 1-oji sukvietė į gimnaziją didžiulį būrį ugdytinių ir mokinių. Mokslo ir žinių diena prasidėjo Šv. Mišiomis Riešės Šv. Stanislavo bažnyčioje. Tradiciškai pirmokėlius už rankų į šventę ir į klases lydėjo abiturientai, o penktokus  pasitiko juostų keliu II-ų gimnazijos klasių mokiniai. Visiems mokiniams ir ugdytiniams šią dieną vyko klasių auklėtojų pamoka. Gimnazijos ugdytinius, mokytojus, tėvelius, svečius sveikino Riešės gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė, Riešės bendruomenės pirmininkas Artūras Želnys, Gimnazijos tarybos pirmininkas Stasys Mušeikis, pirmokėliai ir dvyliktokai.
Nuoširdžiai sveikiname visus Mokslo ir žinių dienos proga. Sėkmingų, kūrybingų, džiugių, prasmingų Naujų mokslo metų!