2018 m. spalio 23–26 dienomis Riešės gimnazijoje vyko Skaitovų konkursai. Pradinių klasių konkurso atidarymą pradėjo Muzikinės raiškos būrelio 1-4 klasių choro pasirodymas. Skaitovai sužavėjo klausytojus, įtaigiai perteikdami skaitomų kūrinių nuotaikas. Iš 1–4, 5–8 ir I–IV gimnazinių klasių mokinių būrio komisija atrinko geriausiai skaičiusius mokinius – laureatus. Laureatai buvo apdovanoti diplomais ir simbolinėmis dovanėlėmis. Kiti skaitovai už dalyvavimą konkurse gavo padėkos raštus. 4b klasės mokinei Lukrecijai Paulauskaitei ir 7c klasės mokinei Emilijai Laurynaitei komisijos nariai pasiūlė atstovauti mūsų gimnazijai Respublikiniame skaitovų konkurse, I–ame etape, kuris vyks lapkričio 10 d. Kauno Maironio lietuvių literatūros muziejuje. Kuo nuoširdžiausiai linkime sėkmės mūsų skaitovams!