2019 m. kovo 20 dieną Riešės gimnazijoje įvyko ketvirtasis regioninis festivalis „Dainuoju Lietuvai“. Džiaugiamės jaunaisiais festivalio dainininkais iš Riešės gimnazijos ir svečiais iš kitų mokyklų. Festivalio programoje skambėjo Riešės gimnazijos  1a, 1b, 3b ir 4b klasių ansamblių, Bukiškio progimnazijos priešmokyklinio ugdymo auklėtinių, Vilniaus Karalienės Mortos mokyklos, Buivydiškių pagrindinės mokyklos ansamblių, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos dueto ir Vilniaus vaikų ir jaunimo klubo "Liepsnelė" solistės dainos skirtos Lietuvai. Festivalio dalyvius sveikino Riešės gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė. Renginio metu buvo pagerbti ir dainininkai, ir Riešės gimnazijoje organizuotos parodos „Laiškai iš praeities – verpstės“ nugalėtojai.