2019 m. vasario – balandžio mėn. 4b, 4c ir 4d klasių mokiniai dalyvavo projekte „Saulės sistema“. Mokiniai visą mėnesį rinko, kaupė informaciją apie Saulę, apie aplink ją skriejančias planetas ir kitus kūnus. Savo atliktus darbus pristatė klasės draugams.  Kovo mėn. dalyvavo astronominėje popietėje „Krentanti žvaigždė“, kurios metu susipažino su astronomija, sužinojo, kaip susidaro užtemimai, diena-naktis, kaip pagrindinės sezoninės šventės: Kalėdos, Rasos, Velykos - siejasi su astronomija. Vaikams dangaus kūnų dydžiai ir atstumai buvo pademonstruoti projektoriaus pagalba. Dviejų teleskopų pagalba turėjo galimybę pažvelgti ne tik į nutolusius, plika akimi nematomus daiktus, bet ir į Saulę bei Mėnulį. Projektą vainikavo paroda. Vaikai, padedant tėveliams, piešė, gamino iš įvairių medžiagų, lipdė Saulę su visomis aplink ją skriejančiomis planetomis. Darbai džiugina savo originalumu, kruopštumu, įvairove. Ketvirtokams ši veikla buvo įdomi ir naudinga.