1950 m. gegužės 9 d. Prancūzijos užsienio reikalų ministras Reoberas Šumanas iškėlė Europos integracijos idėją. Tad šią dieną švenčiamas Europos Sąjungos gimtadienis.
Mūsų gimnazijoje tą dieną istorijos mokytojų buvo parengtas pranešimas, kurio medžiaga galėjo pasinaudoti visi mokytojai ir pirmosios pamokos 10 minučių skirti šiai iškilmingai datai paminėti.
Istorijos mokytojai  Europos dieną- gegužės 9-ąją- minėjo pokalbiais apie Europos sąjungos istoriją ir Lietuvos narystės svarbą šioje organizacijoje. Suorganizuoti kiti Europos dienai skirti renginiai, kurių metu pradedant mažiausiais gimnazijos ugdytiniais – priešmokyklinukais, baigiant vyresniųjų klasių mokiniais- visi buvo supažindinami su Europos Sąjunga, diskutuojama visai Europai svarbiais klausimais. Nuotaikingumu išsiskyrė  I – II gimnazijos  klasių  komandų viktorina, skirta Lietuvos narystės ES ir NATO 15 metų jubiliejui paminėti. Mokinių komandos atliko testą ir šių organizacijų istorijos, dalyvavo protų mūšyje  „Lietuva-ES narė“, analizavo politines karikatūras, taip pat atliko žemėlapio užduotį- sužymėjo ES valstybes ir jų sostines.