2020 - aisiais metais minėsime Mikalojaus Konstantino Čiurlionio 145-ąsias gimimo metines.
Siekiant prasmingai paminėti šią datą, turiningai suplanuoti ugdymo(-si) turinį bei pasiūlyti pradinio ir pagrindinio ugdymo pakopų  meninių disciplinų pedagogams pamokų turinio apie M. K.Čiurlionio gyvenimo ir kūrybos kelią veiklas, Riešės gimnazijoje buvo organizuota mokytojų konferencija. Konferencijos metu patirtimi dalijosi Riešės ir Eitminiškių gimnazijų, Vilniaus Maironio progimnazijos, Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ pedagogai, kurie savo pranešimuose pateikė sėkmės istorijas, supažindinant mokinius su M. K. Čiurlioniu.
Konferencijos lektorius Rokas Zubovas -  pianistas, Čiurlionio namų-muziejaus direktorius ir M. K. Čiurlionio proanūkis - pristatė pirmojo Nacionalinio kultūros kelių programos projekto „Čiurlionio kelias“ vykdomas veiklas ir supažindino su projekto perspektyvomis iki 2025 metų, kuomet minėsime iškilaus Lietuvos menininko 150-ąsias gimimo metines.
Konferencijos metu buvo eksponuojami mokinių dailės darbai, atlikta literatūrinė-choreografinė kompozicija, skambėjo mokinių atliekami fortepijoniniai ir vokaliniai M. K. Čiurlionio kūriniai. Renginį vainikavo pianisto Roko Zubovo atliekami M. K.Čiurlionio fortepijoniniai opusai.