2019 m. spalio 21–22 dienomis Riešės gimnazijoje vyko Skaitovų konkursai. 5–8 ir I–IV klasių konkurso atidarymą pradėjo lietuvių kalbos mokytoja Sandra, kuri padainavo savo kūrybos dainą, pritardama sau ukulėle. Skaitovai klausytojams padovanojo gyvus, širdimi sušildytus eilėraščius. Iš 1–4, 5–8 ir I–IV gimnazijos klasių mokinių būrio komisija atrinko geriausiai skaičiusius mokinius – laureatus. Laureatai buvo apdovanoti diplomais ir simbolinėmis dovanėlėmis. Kiti skaitovai už dalyvavimą konkurse gavo padėkos raštus.
2a klasės mokinei Eglei Grigoravičiūtei ir IIIb klasės mokinei Godai Gutparakytei komisijos nariai pasiūlė atstovauti mūsų gimnazijai Respublikinio skaitovų konkurso I–ajame etape, kuris vyks lapkričio 16 d. Kauno Maironio lietuvių literatūros muziejuje.
Kuo nuoširdžiausiai linkime sėkmės mūsų skaitovams!