2019 gruodžio 19 dieną Riešės gimnazijoje vyko jau tradicine švente tapusi „Advento popietė“, kurioje apsilankė ir visą bendruomenę palaimino Riešės klebonas monsinjoras Edvardas Rudzikas.

Tikybos mokytojų kuruojami vyresniųjų ir gimnazijos klasių mokiniai pristatė Antoine de Saint-Exupery Mažojo Princo improvizaciją „Nupiešk man avelę“ ir priminė, kad - „Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis.“ Scenografiją rengė Gintarė Balčiūtė IVa kl.  gimnazistė. Popietės metu pasirodė ir choreografijos mokytojos paruošti pradinukai, kurių  Varpelių šokis nuteikė džiugiai ir šventiškai. O muzikos mokytojų vadovaujami  pradinių ir vyresniųjų klasių mokiniai kalėdinėmis giesmėmis sukūrė pakylėtą nuotaiką ir kvietė vėl patikėti gimstančiu stebuklu. Mokiniai taip pat skambino pianinu, grojo fleita, rodė šokių kompozicijas.

Šventę stebėjo gimnazijos bendruomenės nariai, Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono mokyklų, dalyvavusių parodoje – konkurse „Pats gaminu prakartėlę“, dalyviai. Šios popietės metu buvo apdovanoti konkurso „Pats gaminu prakartėlę“ dalyviai ir paskelbtas parodos „Pats gaminu prakartėlę“ atidarymas.