2017 m. balandžio 19-tą dieną įvyko ketvirtasis Skaitytojų klubo vakaras. Pasiskirstę komandomis žinias pasitikrinome įdomiame protų mūšyje, kuriame sužinojome daug stebinančių dalykų apie garsius rašytojus: kad amerikiečių rašytojas Edgaras Alanas Po matematikos ir kūno kultūros pamokas mokėsi kapinėse, todėl visą gyvenimą bijojo tamsos; kurio žymaus anglų rašytojo yra net 83 pavardės rašymo variantai (Viljamo Šekspyro); kad knyga yra patvaresnė už išmaniąsias technologijas; kuris personažas buvo „numarintas“ ir dėl populiarumo vėl „prikeltas“ (Šeriokas Holmsas) ir pan., dėliojome rašytojų ir žodžių dėliones. Proto mūšio konkursą laimėjo 7b klasės mokinės Meda, Miglė, Liepa, Augustina. Taip pat aptarėme skaitytas lietuvių autorių knygas: įdomi Mantvydo Leknicko knyga „365 priežastys mylėti“: neįprastas knygos formatas, trumpi, patrauklūs ir melodingi poezijos kūriniai apie gyvenimo patirtis yra iliustruojami lietuvių autorių fotografijomis. Knyga, akcentuojanti gyvenimo džiaugsmą ir mokanti mylėti gyvenimą.