Džiaugiamės, kad ir šiais mokslo metais Skaitytojų klubas susirinko ir aptarė vasarą skaitytas knygas: Rugilė (Ib klasė) jautriai pristatė Rūtos Šepetys knygą „Tarp pilkų debesų“: veikėjų išgyvenimus Sibiro platumose susiejo su savo senelio patirtimi, papasakojo buvusio tremtinio kančias, kurias jam prisiminti skaudu, bet dar skaudžiau perteikti žodžiais. Todėl tremties baisumus padeda suvokti mums, neturintiems tokių prisiminimų, tokios knygos, kaip „Tarp pilkų debesų“: „Rekomenduočiau šią knygą tiems, kurie nesupranta ir nevertina to, ką turi, bei tiems, kurie nori tikėti, kad nesvarbu, kaip blogai bebūtų, visada yra vilties“. O Liepa (Ib klasė) pristatė kitas pamėgto autoriaus Dan Browno knygas: „Angelai ir demonai“, „Da Vinčio kodas“. Šio rašytojo knygos įtraukia ir nepaleidžia iki pat galo, nuo pat kūrinių pradžios juntama įtampa, kuri kyla iki pat kulminacijos. Šios detektyvinės istorijos patiks mėgstantiems painų, veiksmo kupiną siužetą.

Rudens spalvom papuoškime mes aitvarus
                                 Ir su rudeniniais lapais paleiskime aukštyn.
                                 Paleiskime ir baimes, liūdesį ir nerimus,
                                 Paskleiskime idėjas, viltis, džiaugsmus ir mintis...

Spalio mėnesio paskutinį trečiadienį, t.y. spalio 31 dieną, 16.00 val.  vėl kviečiame Jus į Skaitytojų klubo vakarą, kuriame gaminsime savo mėgstamiausios knygos aitvarą – mūsų spalvotų svajonių draugą.