2019 m. kovo 5 dieną Riešės gimnazijoje, Riešės gimnazijos  Bukiškio progimnazijoje ir Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuje  vyko Užgavėnių šventė. Dalyvavo visos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės, pradinių klasių mokiniai. Kieme susirinkusiuosius persirengėlius pasitiko muzika, akį traukė žiemos simbolis – Morė. Šokiais ir dainomis susirinkusieji vijo žiemą, kvietė pavasarį. Stebėjo Kanapinio ir Lašininio kovą ... Visi kaukėmis pasipuošę dalyviai maloniai nustebo, kai buvo čia pat, lauke pavaišinti Užgavėnių simboliu – blynais.

2019 m. vasario 15 d. Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos ir Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuose  mokiniai,  ugdytiniai ir pedagogai  susirinko  į Lietuvos gimtadienio šventę. O į ją  „keliavo“ iš senųjų šalies sostinių. Kiekviena grupė pasirinkusi miestą ir susikūrusi savo transporto priemonę, su didžiuliu istorinių žinių, tautosakos kūrinių bagažu keliavo vieni pas kitus. Bendraudami dar daugiau sužinojo apie savo šalį, pasidžiaugė vieni kitų kūrybiniais darbais. O kelionės pabaigoje – vasario 15d. visi  „atvyko“ į Vilnių. Iškilmingai sugiedoję tautinę giesmę, šoko, dainavo ir smagiai vaišinosi.

2019 m. sausio 11-osios rytą Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos ir Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuose  mokiniai,  ugdytiniai ir pedagogai  minėjo Laisvės gynėjų dieną.  Nuo 8.00 val. kartu su visais Lietuvos gyventojais  languose dešimčiai minučių uždegė žvakutes – taip tradiciškai prisijungdami prie pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Skambant dainoms apie Lietuvą, ugdytiniai segėsi neužmirštuoles ir nuskambėjus šalies himnui,  klausėsi mokytojų vedamos pamokos.  Mokiniai piešiniuose, o vyresnieji  - rašiniuose įamžins šią mums visiems svarbią data.

Riešės gimnazijos Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuje (Sudervės  g. 69A, Avižienių k., Avižienių sen., Vilniaus r.) vykdoma ikimokyklinio ugdymo programa.
Skyrius atidarytas 2016 m. rugpjūčio 24 d. Čia įsikūrusios trys ikimokyklinio ugdymo grupės, į kurias priimami 2-5 metų amžiaus vaikai.
Norinčių ugdyti vaikus Riešės gimnazijos Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuje ikimokyklinio ugdymo grupėse tėvų prašymai priimami visus metus. Visi prašymai priimami Riešės gimnazijoje (Beržų g. 2a, Riešės k.). Plačiau apie priėmimą skiltyje  „Informacija tėvams“.

2017 metų kovo 30 dieną Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuje vyko Paukštelių sugrįžimo šventė. Vaikučiai spėliojo, kokie sparnuočiai jau sugrįžo į mūsų kraštą, mokėsi pamėgdžiojimų. Pasitikę garbingiausią paukštį - gandrą - kartu su juo net ir šokį pašoko. Šventę vainikavo inkilų kėlimas. Renginio pabaigoje visi vaišinosi paukštelių paliktais skanėstais.

2016 m. lapkričio 17 d. Avižienių ikimokyklinio ugdymo ugdytiniai sulaukė svečių – Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro auklėtinių ir mokytojų. Dar ankščiau į skyrių atkeliavo nuostabi Moksleivių centro 25- čio retrospektyvinė vaikų piešinių paroda ,,Mūsų pavasariai“. Svečiai ta proga paruošė koncertinę programą, o mūsų mažieji ugdytiniai - linksmą ir kūrybingą sveikinimą. Gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė pasidžiaugė gražia užsimezgusia draugyste ir palinkėjo kūrybiško ir ilgo bendro kelio.

2016 m. rugpjūčio 24 d. atidarytas Riešės gimnazijos Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyrius. Iškilmingame naujo darželio atidaryme dalyvavo LR švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė, kancleris Tomas Daukantas, ŠMM regioninių mokyklų skyriaus vedėjas Jonas Vasiliauskas, kiti svečiai. Gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė sveikino visus ir džiaugėsi dar vieno skyriaus atidarymu, kad dar daugiau vaikų galės lankyti ikimokyklinio ugdymo grupes. Šventę puošęs iškilmingas juostelės kirpimas džiugino net pačius mažiausius – būsimus ikimokyklinukus. Naująjį Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyrių šventino ir visus susirinkusiuosius malda palaimino Vilniaus Kalvarijos. Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios kunigas.