Riešės gimnazijos Bukiškio pradinio ugdymo skyriuje (Mokyklos g. 1, Bukiškis, Avižienių sen., Vilniaus r.) vykdomos ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo pirmos dalies ugdymo programos.
Skyrius veiklą pradėjo 2012 m. rugsėjo 1 d. įsteigus priešmokyklinio ugdymo grupę, kuri vėliau buvo reorganizuota į mišraus amžiaus (3-6 metų) vaikų priešmokyklinio ugdymo grupę.
 2013 m. rugsėjo 1 d. Bukiškio priešmokyklinio ugdymo skyrius perorganizuotas į Bukiškio pradinio ugdymo skyrių, kuriame įsikūrę ikimokyklinio (3–5 metų) amžiaus vaikų,  priešmokyklinio ugdymo grupės, pradinio ugdymo programos klasės. Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. Bukiškio pradinio ugdymo skyrius perorganizuotas į Bukiškio progimnazijos skyrių, kuriame vykdomos  ikimokyklinio ugdymo, priešmokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo  ir pagrindinio ugdymo pirmos dalies programos.
Visi prašymai ugdytis Bukiškio progimnazijos skyriuje priimami Riešės gimnazijoje (Beržų g. 2a, Riešės k.). Plačiau apie priėmimą skiltyje  „Informacija tėvams“.

Gruodžio 1 dieną prasideda Kalėdiniai renginiai kaimyninėse Bukiškio progimnazijos bendruomenėse! Bukiškio progimnazija visus kviečia džiaugtis artėjančiomis Kalėdomis!
Programa Riešėje (detali informacija čia:
12.01 12 val. Kalėdų mugė
Programa Bukiškyje (detali informacija čia: https://www.facebook.com/pg/bendruomeniu.renginiai/events/)
12.04 17 val. STEAM kūrybinės dirbtuvės vaikams (Bukiškio progimnazijos patalpos)
12.05 16 val. Dailės pleneras vaikams (Bukiškio progimnazijos patalpos)
12.05 18 val. Jaunimo krepšinio turnyras 3x3 (Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos Bukiškio skyriaus sporto salė)
12.07 19 val. Kūrybos vakaras "Skaitymai" (Bukiškio progimnazijos patalpos)
Programa Tarandėje (detali informacija čia:
12.03 18 val. SENJORŲ vakaras
12.04 18.30 val. ADVENTO vakaras
12.06 18 val. Kalėdinės DIRBTUVĖS
12.07 18 val. KINO ir pyragų vakaras
12.08 18 val. ŠEIMŲ protmūšis
12.09 18 val. EGLUTĖS įžiebimas
Dalyvauti kviečia Bukiškio, Tarandės, Klevinės ir Riešės bendruomenės kartu su Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos Bukiškio skyriumi, Bukiškio progimnazija ir Riešės gimnazija! Kviečiame prisidėti visas bendruomenes!

2018 m. rugpjūčio 4 d. Bukiškio progimnazija kartu su Bukiškio, Riešės ir Tarandės bendruomenėmis organizavo pirmąsias istorijoje Vandens žaidynes Bukiškio ežeriuke! Programoje buvo baidarių rungtys, vandens šautuvų gamybos dirbtuvės, vandens šaudyklių rungtys, vandens karas „Visi prieš visus“. Renginio pabaigoje ežeriuke buvo paleista 100 trispalvių laivelių, kuriuos padarė Bukiškio progimnazijos ir kaimyninių darželių vaikai!

2018 m. birželio 19 d. Bukiškio progimnazija kartu su Bukiškio bendruomene mokslo metų pabaigos proga organizavo Lego Sumo žaibo turnyrą vaikams! Lego Sumo robotus išbandė visi vaikai! Valio atostogoms!

2018 m. gegužės 19 d. Bukiškio progimnazija kartu su Bukiškio bendruomene organizavo pirmąją istorijoje Bukiškio olimpiadą. Programoje buvo ekskursija po Bukiškio Kristaus Gimimo cerkvę, kūrybinės dirbtuvės vaikams, meno paroda, sporto rungtys vaikams ir suaugusiems, ekskursija po Bukiškio mišką, dokumentinio filmo “Šimtas metų kartu” peržiūra. Vaikai ir tėvai puikiai praleido laiką kartu.

2017 m. spalio 20 d. mūsų mažuosius ugdytinius savo apsilankymu nudžiugino policijos ir vaikų bičiulis šuniukas Amsis. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pirmojo veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Stanislav Voicechovskij ir vyresnioji tyrėja Jolanta Lukaševič pravedė Bukiškio skyriaus ikimokyklinio ugdymo grupių ugdytiniams užsiėmimus, kuriais priminė, kaip reikia saugiai elgtis kelyje; ką daryti, kad tamsiuoju metų laiku būtų matomi ir saugūs kelyje. Svečiai atvyko su dovanomis: visi ugdytiniai gavo po atšvaitą. Vaikai džiaugėsi dovanomis ir skubėjo pabendrauti su policijos bičiuliu -  šuniuku Amsiu.
,

2017 m. spalio 20 d. Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai dalyvavo rudenėlio šventėje „Eina rudenėlis takučiu". Renginyje juos pasitiko pagrindiniai šventės personažai: Šalna ir Rudenėlis, kurie ne tik pasakojo apie rudenį, bet ir drauge su vaikais dainavo, šoko, minė mįsles apie sodo, daržo ir miško gėrybes. Šventės pabaigoje visi kartu sukūrė iš įvairių gėrybių didelę, rudeninę mandalą. Grįžę į grupes vaikai vaišinosi mamyčių keptais obuolių pyragais, saldžiaisiais grybukais, naminėmis obuolių sultimis.

2017 m. balandžio 26 d. Riešės gimnazijos Bukiškio pradinio ugdymo skyriaus mažiausieji ugdytiniai dalyvavo šventiniame rytmetyje ,,Kiškių margučiai”. Auklėtojos, tapusios Velykų šventės linksmaisiais personažais – teatralizuotai papasakojo vaikams apie Šv. Velykų tradicijas, papročius ir simbolius. Kiškiai: Pūkutis ir Šveplutis pasekė pasakėlę apie saulės zuikučius, mokino įvairių žaidimų su margučiais, pasakojo kaip senovėje žmonės dažydavo kiaušinius. Vaikai ir ,,Velykė” atliko saldžiuosius eksperimentus su spalvomis.
Linksmieji ,,kiškiai” atsisveikindami mažiesiems savo draugams įteikė ,,kiškių lauktuvių” ir pažadėjo su visais susitikti per kitas Velykas.

2017 metų balandžio 12 d. Riešės gimnazijos Bukiškio pradinio ugdymo skyriaus mažuosius ugdytinius aplankė Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro darbuotojai su savo augintine Mona. Edukacinio užsiėmimo metu vaikai sužinojo, kaip turi elgtis su svetimu šunimi, sveikinosi, kartu atliko įdomias užduotis, netgi žaidė liaudies žaidimą ,,Jurgeli, meistreli“ stebėjo ir patys galėjo duoti komandas Monai. Šuo ne tik vykdė įvairias užduotis, bet ir linksmai lakstė ugdymo įstaigos aikštelėje.
Vaikai liko sužavėti, o atsisveikinant prisiminimui nuo Monos gavo po atšvaitą.