Lapkričio 29 d. Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriuje vyko edukacinis – integracinis  renginys „Uždekime visi kartu advento pirmą žvakę“.  1-4 klasių mokiniai ir mokytojos smagiai nusiteikę dalyvavo įvairiose veiklose: pynė advento vainiką, šoko lietuvių liaudies šokius ir ratelius, dainavo advento dainas, minė mįsles, grojo dūdele švelnias melodijas. Renginio metu buvo ne tik prisimenami senieji lietuvių papročiai,  bet ir sužinota, kaip atsirado tradicija pinti advento vainiką ir ką jis simbolizuoja .  Uždegus pirmąją  Vilties žvakę 3a klasės mokiniai suvaidino mini spektakliuką „Kalėdų istorija“.  Pasirengti vaidinimui padėjo  tikybos mokytoja Jurgita Bareikienė.  Nuskambėjus giesmei „Tyli naktis“ mokiniai iškeliavo į savo klases, kur  kūrė kalėdinius papuošimus ir linkėjo vieni kitiems gražaus laukimo.