Kviečiame Jus skaičiuoti dienas iki Kalėdų išmaniai. Mes siūlome kiek kitokį advento kalendorių, be šokoladukų, bet su kur kas geresniu, prasmingesniu „įdaru“, kuris, labai tikimės, padės pajausti šventinę nuotaiką, aplinką ir padaryti pasaulį geresniu. Jau nuo gruodžio 1d.!!!
Pasiruoškite:
1. Atsisiųskite  CR Code Reader programėlę  į savo išmanųjį įrenginį.

2. Skenuokit QR Codą, eikite į  Browse website.

3. Žiūrėkite, klausykite,  mėgaukitės, džiaukitės...

2014 m. liepos 11 d. gimnazijoje vyko Brandos atestatų įteikimo šventė. Abiturientams sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė, ugdymą organizuojančio skyriaus vedėja Irina Gaidamovič, klasės auklėtoja Jūratė Leleivaitė, tėveliai. IV-ų gimnazijos klasių mokiniai dėkojo mokytojams už kantrybę, suteiktas žinias, bendraklasiams – už palaikymą, supratingumą, draugiškumą. Sėkmės Jums Jūsų kelyje, abiturientai!

2013 m. lapkričio 14 d. Riešės gimnazijoje lankėsi gimnazijos mokinės tėvelis Stasys Viltrakis. Jis Ia, IIc ir IIIa gimnazijos klasių mokiniams pristatė savo, orlaivio vado, profesiją. Papasakojo apie studijas, reikalingas šiai profesijai, akcentavo į ką reikia atkreipti dėmesį ruošiantis tapti orlaivio pilotu. Mokiniai įdėmiai klausėsi, uždavinėjo klausimus.

2013 m. lapkričio 12 d. Riešės gimnazijoje lankėsi savanoriškos organizacijos „Kitas variantas“ vadovas Eimantas Raudonis. Mokiniai buvo supažindinti su „Kitas variantas“ idėja, veikla. Taip pat buvo pristatyti 2013-2014 m. m. nemokami mokymai mokiniams.