2019 m. gegužės 10-17 dienomis bibliotekos lankytojai rinko metų knygą. Knyga nugalėtoja skelbiama bibliotekos stende – tai Jurgos Vilės Romanas „Sibiro haiku“. Džiugu, kad vaikai skaito tai, kas svarbu mums visiems – apie mūsų, lietuvių, istoriją.

2019 m. gegužės 7 dieną, minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną,  Lietuvos kūrėjai, leidėjai, bibliotekininkai, spaustuvininkai ir knygynų darbuotojai kvietė į skaitymo šventę „Lietuva skaito!“. Todėl Riešės gimnazijos ir Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus mokytojai ir mokiniai skaitė tai, kas jiems patinka. Juk skaitymas supažindina su mus supančia aplinka, moko ją suprasti, padeda lavinti kalbą ir žodyną, lavina mąstymą, turtina  vaizduotę.

Kaip ir kasmet, balandžio mėnesį Lietuvos bibliotekininkų draugija skelbė 19-ąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę „Ateik-sužinok ir išmok“. Balandžio 30 ir gegužės 2 bei 3 dienomis 5-8 klasių mokiniai dalyvavo konkurse „Šauniausias bibliotekininkas“ ir noriai talkino bibliotekoje.

2019 m. balandžio 10 d. gimnazijos bibliotekoje 4d klasės mokiniai buvo supažindinti su J. Biliūno biografija bei kūryba.

2019 m. kovo 14 dieną per trečią pamoką gimnazijos bibliotekoje vyko rytmetis „Drauge su knygų herojais“. 4B klasės mokiniai buvo supažindinti su vienos  garsiausios  vaikų rašytojos A. Lindgren biografija bei kūryba. Dalinosi pasakojimais apie įdomiausias skaitytas knygas ir jų herojus.

Tęsiant projektą „Bibliotekos duris atvėrus“ bei skatinant skaitymą garsiai, 2019 m. vasario 8 dieną gimnazijos priešmokyklinės ugdymo grupės ugdytiniams buvo skaitomos Brolių Grimų pasakos.

Vykdant projektą „Bibliotekos duris atvėrus“ bei skatinant skaitymą garsiai, 2019 m. sausio 30 dieną gimnazijos priešmokyklinio ugdymo 1- osios grupės ugdytiniams buvo skaitomos Brolių Grimų pasakos.

2019 m. sausio 22 d. knygos teksto autorė Jurga Vilė pasakojo, kaip gimė „Sibiro haiku“, kodėl jai atrodė svarbu pasidalinti savo šeimos istorija, ir prisiminti mūsų šaliai svarbų laikmetį. Sužinojome, kaip Jurga Vilė susitiko Liną Itagaki, knygos iliustratorę, kiek laiko knyga buvo kuriama. Po knygos pristatymo mokiniai buvo pakviesti į kūrybines dirbtuves. Pagal eilėraštį vaikams reikėjo nupiešti istoriją.

2019-01-11 dieną per pirmą pamoką gimnazijos bibliotekoje 5b klasės mokiniai žiūrėjo dokumentinį filmą „Sausio 13-osios kronikos", klausėsi įgarsintą moksleivės rašinį. Diskutavo apie šios dienos svarbą mums, laisvos šalies piliečiams.

2018 m. gruodžio 21 d. Riešės gimnazijos mokiniai aplankė gyvūnų prieglaudą „Beglobis“. Dėkojame Riešės gimnazijos bendruomenei už meilę ir gerumą, džiaugiamės, kad buvote tokie aktyvūs ir noriai prisidėjote prie mūsų iniciatyvos „Gyvūnų Kalėdos”. Tikimės, kad žiema beglobiams gyvūnėliams tapo švelnesnė ir šiltesnė.
Dalinamės  informacija https://www.facebook.com/10150093421250006/posts/10161162429595006/